Firma

misurazioni-cuscinettiNasza firma ma na swoim koncie więcej niż pięćdziesiąt lat doświadczenia w produkcji łożysk specjalnych, gdzie wylądowaliśmy w skąplikowanym świecie mechanizmu różnicowego.
Przez wiele lat badaliśmy i eksperymentowaliśmy obróbki z najbardziej innowacyjnych zabiegów i cięcia krawędzi w celu zwiększenia nośności, zmniejszenia tarcia i wygenerować mniejszą strate mocy, jak to możliwe, tworząc znaczne korzyści w zakresie niezawodności i optymalizacji zużycia paliwa i emisji spalin.

Zdaliśmy sobie sprawę, że logika produkcji w dużych ilościach jest to sposób nieunikniony dla wyboru z  opłacalnych rozwiązań, które nie mogą rozciągać się do zabiegów obróbczych i specjalnych, które są zastrzeżone dla supercar.

Od tamtej pory wiele kroków zostało wykonane, dziś mamy nie tylko ze zwyczajnenym i nadzwyczajnym utrzymaniem spreadów różnicowych kopii zapasowych, ale zdobyliśmy silną specjalizację w regeneracji tego samego, zapewniając zwiększenie wydajności i zmian strukturalnych, aby spełnić najwyższe wymagania w silniku w najbardziej ekstremalnych sportów motorowych.

strumenti-cuscinettiMożemy umieścić wszystką naszą wiedze i umiejętność aby osiągnąć wspaniałe resultaty obok tych,którzy w obliczu dużego wzrostu wydajności, jaki wymaga mechanizm różnicowy, który jest w stanie pobrać wzrost mocy osiągniętą przez utrzymanie maksymalnej niezawodności.                                                                                                                                                 

Naszym celem jest, aby przejść dalej i zaoferować najlepsze, co może istnieć na rynku dla wszystkich entuzjastów, którzy chcą, aby ich specjalne samochody eksperymentowac z nowymi technologiami dostępnymi nam jako obróbka(zabiegi)  kriogenicznej. Powierzchni lub przetwarzania odporną na ścieranle anty-tarcia.